REFERENCJE

Aga i Karol

Aga i Karol

"Profesjonalizm i pomysłowość – te słowa cisną mi się na usta jako pierwsze żeby określić współprace z chłopakami! Bardzo zgrany duet profesjonalistów, którzy kochają swoja prace i angażują się w nią na 100 %. Nie mieliśmy ani chwili zawahania przy wyborze Bartka i Artura na naszych fotografów ślubnych. Zdjęcia przez nich wykonane są pełne życia, nie są to typowe zdjęcia na których się pozuje, każde zdjęcie jest przepełnione radością.
W dniu ślubu fotografowie pozostawali niezauważeni, dzięki czemu nikt nie był skrepowany podczas wykonywania zdjęć. Nawet dzieci, które na co dzień nie są chętne do pozowana wyglądały na bardzo zainteresowane fotkami.
Sesja z chłopakami była świetną zabawa i doskonałym relaksem! Nawet mój mąż, który nie lubi zdjęć był wyluzowany i szczęśliwy, ze ma sesje. Bardzo zaskoczyła nas trasa opracowana przez Bartka i Artura, podczas której nie spoczęli na laurach i nie zabrali nas do jednego miejsca, lecz do kilku. Dzień plenerowy był bardzo intensywny, ale opłacało się! Dzięki temu mamy wspaniałą pamiątkę na resztę naszego wspólnego życia!
Chłopaki oby tak dalej! Polecam fotografów jaroszpilewski wszystkim, którzy chcą mieć uwieczniony swój najpiękniejszy dzień w życiu w sposób niebanalny."
 

Kasia i Andrzej

Kasia i Andrzej

"Bartosz i Artur to mistrzowie fotografii, nasze zdjęcia z wesela były ogromnym zaskoczeniem, pomimo tego, że ich prace widzieliśmy niejednokrotnie. Dwie osoby są w stanie uchwycić wiele ważnych momentów, co jest niezwykle istotne dla klientów. Bardzo kontaktowi, rozładowują stres. Nikt nie czuje się skrępowany ich obecnością na imprezie, toteż goście chętnie dają się fotografować, co owocuje ogromną bazą zdjęć, stanowiącą wspaniałą pamiątkę! Polecamy serdecznie każdemu, kto szuka profesjonalnego fotografa, jedynych w swoim rodzaju zdjęć i osób, z którymi współpracuje się bezproblemowo."

Agnieszka i Jarek

Agnieszka i Jarek

"Fantastyczna atmosfera zarówno w dniu ślubu i wesela jak i podczas sesji plenerowej! Przy pełnym profesjonalizmu podejściu do pracy, Panowie są mega wyluzowani i sympatyczni, co sprawia, że ta dobra pozytywna energia roztacza się wokół nich, co jest widoczne na każdym zdjęciu ! Powiedziano nam, że są najlepsi... I SĄ! Nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny mógł nam towarzyszyć w tym dnia. Dziękujemy! I polecamy !"

Karolina i Dawid

Karolina i Dawid

"Wspaniały duet z ogromnym doświadczeniem i super pomysłami ! Dwóch mega pozytywnych gości, którzy zawodowo zajmują się tym co kochają, a co za tym idzie ?! oczywiście sukces ! Efekty ich ciężkiej pracy są widoczne na każdej fotografii która wychodzi spod ich ręki !! Wybierając ich jako fotografów, którzy będą uwieczniać każdą chwilę naszego ślubu i przyjęcia jesteśmy ogromnie zadowoleni i bardzo miło zaskoczeni całym reportażem, który od nich otrzymaliśmy ! Współpraca z tą ekipą to czysta przyjemność ! Mają genialne podejście do pary młodej, przez co są wyjątkowi i eliminują tym samym poziom stresu do minimum !!!!! POLECAMY !!!!!"

Adriana i Kamil

Adriana i Kamil

"Jesteśmy bardzo zadowoleni.Pełne zaangażowanie i profesjonalizm że strony chłopaków. Zdjęcia cudne! Dodatkowy + za komunikatywność i szybka realizację. Z tą dwójka naprawdę można się bez problemu dogadać a efekty ich pracy zachwycaja nas najbardziej zainteresowanych i cala rodzine i znajomych. Pozdrawiamy kochani!"

Agata i Jakub

Agata i Jakub

"Cudowny duet młodych utalentowanych facetów. Profesjonalnie uchwycone niezapomniane chwile, bo zespół jest niestandardowy. Eleganccy, zabawni i przede wszystkim pełni pasji. Jednak najważniejsze jest to, że pomagają odetchnąć i zapomnieć o stresie. Z ogromnym zapleczem cierpliwości. Najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać."

Ewelina i Krystian

Ewelina i Krystian

"Panowie wykonali dla Nas kawał świetnej roboty!! Muszę przyznać, że włożyli dużo wysiłku w przygotowanie reportażu ślubnego, a zdjęcia plenerowe były sprawdzianem ich cierpliwości i oczywiście nie zawiedli! zdjęcia są przepiękne, warte ostatniego grosza. Dziękujemy raz jeszcze i polecamy z całego serca."

Paulina i Maciej

Paulina i Maciej

"Serdecznie polecam! Praca tych dwóch utalentowanych, młodych Panów przerosła moje oczekiwania. Skorzystałam z pakietu: reportaż ślub/wesele, fotobudka oraz zdjęcia plenerowe. Zdjęcia z dnia ślubu - przepiękne, pełne pozytywnych emocji, fotobudka - zawsze poprawia humor, natomiast zdjęcia plenerowe - magia, czary, cudotwórstwo. Całość tworzy niesamowitą pamiątkę, każde ze zdjęć jest wyjątkowe, a współpraca z nimi to czysta przyjemność."

Karolina i Grzegorz

Karolina i Grzegorz

"Wspaniały duet, bardzo profesjonalny i bije od nich mega pozytywna energia. Niezwykle pomocni, szczególnie podczas ceremonii ślubnej. Wiedzieliśmy, że będziemy zadowoleni z efektu końcowego pracy z chłopakami ale zdjęcia przerosły nasze wszelkie oczekiwania. Przywołują wszystkie te cudowne emocje, które czuliśmy w dniu ślubu i wesela. Bardzo kontaktowi, zaangażowani w to co robią w stu procentach. Widać, że to ich pasja, nie tylko praca. Zdjęcia, które przekazali nam Bartek i Artur będę niesamowitą pamiątką, do końca naszego życia. Życzymy każdej przyszłej parze młodej tak trafnego wyboru, którego nam udało się dokonać!"

Monika i Łukasz

Monika i Łukasz

"Zdecydowanie polecamy. Zdjęcia z naszego ślubu są rewelacyjne. Naturalne i spontaniczne. Po prostu profesjonaliści. 100% na TAK!!"

Kinga i Sławek

Kinga i Sławek

"Wiedzieliśmy, że będziemy zadowoleni z wyboru fotografów ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Każde ze zdjęć wywołuje mnóstwo emocji, na każdym widać pasję, zaangażowanie chłopaków ! Nie mogliśmy wymarzyć sobie piękniejszej pamiątki ! Dziękujemy ! I oczywiście gorąco polecamy!"

Arianna i Konrad

Arianna i Konrad

"Wspaniały duet ,fotografie Ich autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! PS . Gdy będziemy organizować wesele Naszej nowonarodzonej córce napewno skorzystamy z Waszych Usług !"

Kasia i Paweł

Kasia i Paweł

"W dniu ślubu i wesela nie może ich zabraknąć! To jest jedyny bezkonkurencyjny wybór fotografów. Dziękujemy za piękne zdjęcia i cudowną atmosferę. Polecamy przyszłym Parom Młodym!"

Karolina i Mateusz

Karolina i Mateusz

"Z usługi Artura i Bartka jesteśmy zadowoleni w 200%. Dają z siebie mnóstwo energii. Dowodem tego są wspaniałe zdjęcia i świetne ujęcia. To pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz kiedy korzystamy z waszej usługi. Polecam każdemu!"

Mateusz i Zosia

Mateusz i Zosia

"Panom należą się nawiększe wyrazy uznania za profesjonalizm, kreatywność i 100% oddanie pasji ! Wykonane zdjęcia doskonale oddają emocje towarzyszące danego dnia. Za każdym razem z przyjemnością oglądany jest przez nas fotoreportaż z dnia naszego slubu. Gorąco polecamy wszystkim tym, którzy cenią sobie jakość. Bartek i Artur to specjaliści, których nie może zabraknąć w dniu slubu!! Dziekujemy!!"